Meniu
Krepšelis

Jūsų malonioms kūrybinėms akimirkoms...

3D dėlionės

Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
3D medinis konstruktorius Šlkų parduotuvė  Kinų šilkų parduotuvė - puiki medinė 3D dėlionė iš serijos pasaulio parduotuvės, kuri leis susipažinti su tradicinėmis parduotuvėmis. Ši dėlionė leis vaikams susipažinti su tradicine japonų parduotuve, labiau įsisavint..
€18.00 €12.80
Be PVM:€10.58
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
3D medinis konstruktorius Japonų parduotuvė Japonų parduotuvė - puiki medinė 3D dėlionė iš serijos pasaulio parduotuvės, kuri leis susipažinti su tradicinėmis parduotuvėmis. Japonų namai žavi savo medinėmis plokštėmis ir šiferio stogo danga. Namui būdinga dažyti ryš..
€18.00 €12.80
Be PVM:€10.58
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
3D medinis konstruktorius Miško vila Rinkinyje yra visos reikalingos dalys ir nuoseklios instrukcijos. Klijai nereikalingi. Konstruktorius lavina smulkiąją motoriką ir vaizduotę,  dėmesingumą ir atkaklumą. Jums patiks 3D konstruktoriaus surinkimo  procesas.  Konstruktorių r..
€20.00 €12.00
Be PVM:€9.92
Prieinamumas: Išparduota
Spalvinga medinė kūrybinė dėlionė skirta Jūsų mažųjų lavinimui! Įvairių formų ir ryškių spalvų 180 medinių detalių rinkinys – tai linksmas ir smagus galvosūkis Jūsų vaikams. Geriausias būdas mokytis yra žaidžiant! O geometrinių detalių dėka mažyliai išmoks ir fiksuos spalvų ir..
€18.00
Be PVM:€14.88
3D medinis konstruktorius Norvegiška parduotuvė 3D medinis konstruktorius Norvegiška parduotuvė
-19 % Išparduota
Prieinamumas: Išparduota
3D medinis konstruktorius Norvegiška parduotuvė Norvegiška parduotuvė - puiki medinė 3D dėlionė iš serijos pasaulio parduotuvės, kuri leis susipažinti su tradicinėmis parduotuvėmis. Norvegai mėgsta būti namuose ir jie labai stengiasi, kad juose būtų šilta. Norvegi&s..
€16.00 €12.99
Be PVM:€10.74
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
Šios svetainės slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti visus slapukus“, kad suteiktumėte geriausią patirtį. Spustelėkite Sutinku, kad galėtumėte toliau naudotis parduotuve.