Meniu
Krepšelis

Jūsų malonioms kūrybinėms akimirkoms...

Muzikiniai konstruktoriai

Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Sveiki atvykę į Rolife saulėlydžio karnavalą, kur auksinis saulėlydis ir svajonių atrakcionų parkas susijungia ir sukuria nuostabų vaizdą! Apžvalgos ratas pamažu kyla aukštyn ir su šeima ar draugais galite pažvelgti į pasaulį iš aukščiausio taško, o po ranka yra mi..
€60.00 €48.00
Be PVM:€39.67
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Magic Piano tai dar vienas nuostabus „Mechanical Music Box“ serijos gaminys, sukurtas pagal „Hall of Fame“ koncertinį fortepijoną, su savaime grojančia interpretacija bei elegantiškais savaime grojančiais klavišais, suteikiančiais instrumentui ypatingo pasl..
€52.00 €46.00
Be PVM:€38.02
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Ar jus žavi muzikinių dėžučių istorija ir grožis? Ar norite sukurti savo išskirtinę paslaptingą muzikos dėžutę? Tuomet jums tikrai patiks „Magic Cello“ – medinis „pasidaryk pats“ rinkinys, leidžiantis sukurti nuostabią violončelės formos muzikos dėžutę su stebukl..
€48.00 €42.00
Be PVM:€34.71
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Surinkite šį įsūdingą muzikinį konstruktorių savo rankomis. Prašome prisisegti saugos diržą, linksmybės tuoj prasidės!   MUZIKINĖS SŪPYNĖS yra kūrybiškas ir linksmas 3D medinis dėlionės rinkinys iš serijos „Magic Amusement Park“. Jo dizain..
€52.00 €43.00
Be PVM:€35.54
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
"Svajonių namas" tai nuostabaus grožio pasidaryk pats miniatiūrinis namas su LED apšvietimu ir muzika. Nuo susitikimo, pažinties iki meilės – norisi įamžinti šį nuostabų nepaprastai gražų procesą.   Namas susideda iš dviejų dalių. Viena pusė tai r..
€45.00 €22.80
Be PVM:€18.84
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
MUZIKINĖ KARUSELĖ – viena iš gražiausių muzikinių 3D konstruktorių iš mūsų kolekcijos. Muzikinė karuselė – primena atrakcionų parkus ir romantiškas linksmybes. Kai pasuksite, karuselė suksis ir gros gražią melodiją. Išskirtinis namų dekoravimas bei tikras i&sc..
€45.00 €38.00
Be PVM:€31.41
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Apžvalgos ratas Šis apžvalgos ratas yra ne tik konstruktorius, bet ir didelė muzikinė dėžutė. Surinktas rinkinys atgyja: keletą kartų pasukite raktą, ir apžvalgos ratas pradės suktis ir groti kerinčią muziką „Around the World 80 Days“.  ..
€42.00 €26.80
Be PVM:€22.15
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
  3D medinis mechaninis konstruktorius Žvaigždėta naktis – tai muzikinis konstruktorius, kuris pagamintas įkvėptas saulės sistemos ir visatos modelio principu. Sukdamasis iliustruoja santykines planetų ir mėnulio padėtis ir judesius. Labai gražus ir rafinuoto dizaino modelis. Orig..
€45.00 €36.80
Be PVM:€30.41
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Pasakiškas medinis moliūgų vežimas, kurį galite sukurti patys. Tai primins romantišką Pelenės istoriją. Išskirtinis dizainas, romantiškos sodrios ir ryškios spalvos, tarsi pasakoje! Muzikinė dėžutė tampa dar svajingesnė. Pasakiškai gražus „pasidaryk..
€36.00 €24.00
Be PVM:€19.83
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Šį muzikinė dėžute išsiskiria išskirtiniu dizainu, sukurta  įkvėpta  Renesanso epochos architektūros. Gražiai išgraviruota šešiakampė muzikinė dėžutė su balerinos figūrėlėmis ir maža niekučių dėžute. Kiekvienoje pusėje yra keli renesansinių lang..
€46.00 €38.00
Be PVM:€31.41
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Šio puikaus konstruktoriaus surinkimas bus įdomi ir naudinga veikla tiek vaikui, tiek suaugusiam. Natūrali medžio tekstūra ir ryškios detalės paverčia ją unikalia dovana ir puikiu pomėgiu bet kokio amžiaus žmonėms. Šis muzikinis konstruktorius įkvėptas 19 amžiaus m..
€42.00 €28.00
Be PVM:€23.14
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
KITTĖS ŽVEJYBA - tai muzikinis 3D konstruktorius. Ryškios, sodrios spalvos iškart patrauks Jūsų akį. Įsigijus šį 3D medinį galvosūkį galėsite mėgautis ilgomis interaktyviomis valandomis smagiai žaisdami su šeima. Surinkus tereikės pasukti mechanizmą ir išgirsite..
€36.00 €27.00
Be PVM:€22.31
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)
Šios svetainės slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti visus slapukus“, kad suteiktumėte geriausią patirtį. Spustelėkite Sutinku, kad galėtumėte toliau naudotis parduotuve.