Meniu
Krepšelis

Jūsų malonioms kūrybinėms akimirkoms...

Muzikiniai konstruktoriai

Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
MUZIKINĖ KARUSELĖ – viena iš gražiausių muzikinių 3D konstruktorių iš mūsų kolekcijos. Muzikinė karuselė – primena atrakcionų parkus ir romantiškas linksmybes. Kai pasuksite, karuselė suksis ir gros gražią melodiją. Išskirtinis namų dekoravimas bei tikras i&sc..
€45.00 €38.00
Be PVM:€31.41
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Kalėdų miestelis Kalėdų miestelis - tai „pasidaryk pats“ principu sukurta muzikinė dėžutė. Tikras linksmybių rinkinys su stikliniu kupolu. Puiki dovana artėjančioms žiemos šventėms. Šį konstruktorių reikia surinkti, o  surinkus..
€32.00 €21.80
Be PVM:€18.02
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Apžvalgos ratas Šis apžvalgos ratas yra ne tik konstruktorius, bet ir didelė muzikinė dėžutė. Surinktas rinkinys atgyja: keletą kartų pasukite raktą, ir apžvalgos ratas pradės suktis ir groti kerinčią muziką „Around the World 80 Days“.  ..
€42.00 €28.00
Be PVM:€23.14
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Žvaigždėta naktis 3D medinis mechaninis konstruktorius Žvaigždėta naktis – tai muzikinis konstruktorius, kuris pagamintas įkvėptas saulės sistemos ir visatos modelio principu. Sukdamasis iliustruoja santykines planetų ir mėnulio padėtis ir judesius. Labai..
€45.00 €34.00
Be PVM:€28.10
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Moliūgų vežimas Pasakiškas medinis moliūgų vežimas, kurį galite sukurti patys. Tai primins romantišką Pelenės istoriją. Išskirtinis dizainas, romantiškos sodrios ir ryškios spalvos, tarsi pasakoje! Muzikinė dėžutė tampa dar..
€36.00 €29.00
Be PVM:€23.97
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Muzikinis 3D medinis konstruktorius PASLAPČIŲ SODAS Šį muzikinė dėžute išsiskiria išskirtiniu dizainu, sukurta  įkvėpta  Renesanso epochos architektūros. Gražiai išgraviruota šešiakampė muzikinė dėžutė su balerinos figūrėlėmis ir maža niekučių d..
€46.00 €36.00
Be PVM:€29.75
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Orpheus Robotas Šio puikaus konstruktoriaus surinkimas bus įdomi ir naudinga veikla tiek vaikui, tiek suaugusiam. Natūrali medžio tekstūra ir ryškios detalės paverčia ją unikalia dovana ir puikiu pomėgiu bet kokio amžiaus žmonėms. Šis&n..
€42.00 €29.80
Be PVM:€24.63
Prieinamumas: Išparduota
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Vandenynas Jūsų vaikas mėgsta pingvinus, vandenyno pasaulį ir muzika? Jei taip, tada šis 3D konstruktorius – tai ko Jums reikia! Tai labai graži, spalvinga ir ryški muzikinė dėžutė vandenyno tematika. Medinis galvosūkis su muzikiniu mecha..
€25.00
Be PVM:€20.66
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
3D medinis mechaninis konstruktorius  LĖKTUVŲ BOKŠTAS Ar kada svajojote būti pilotais ? 3D galvosūkis-konstruktorius yra puiki lėktuvo kopija! Surinkus, galutinis rezultatas nudžiugins. Reikės tik pasukti  mechanizmą ir  gros muziką  „Tai mažas pasaulis“. &n..
€36.00 €26.00
Be PVM:€21.49
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Atrakcionų parkas Muzikinis 3D medinis konstruktorius Atrakcionų parkas
-21 % Dėl prieinamumo teiraukitės
Prieinamumas: Dėl prieinamumo teiraukitės
ATRAKCIONŲ PARKAS muzikinis 3D konstruktorius. Tai ne tik muzikinės dėžutė, bet ir 3D medinių galvosūkių rinkinys, kurį turite surinkti rankomis. Surinkus pasukite sraigtelį, kuris paleisti gražią melodiją. Dėžutė yra mechaninė, todėl grojant muzikai triušis išlenda iš k..
€28.00 €22.00
Be PVM:€18.18
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Gimtadienis Muzikinis 3D medinis konstruktorius Gimtadienis
-24 % Dėl prieinamumo teiraukitės
Prieinamumas: Dėl prieinamumo teiraukitės
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Gimtadienis Pasveikinkime gimtadienio proga linksmai ir išradingai! Konstruktoriaus pagrindas – linksmas  ir ryškus gimtadienio tortas.  Ant torto galime pamatyti  šokančias ir grojančias kates, peles bei pyragaičius..
€34.00 €26.00
Be PVM:€21.49
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Kittės žvejyba KITTĖS ŽVEJYBA - tai muzikinis 3D konstruktorius. Ryškios, sodrios spalvos iškart patrauks Jūsų akį. Įsigijus šį 3D medinį galvosūkį galėsite mėgautis ilgomis interaktyviomis valandomis smagiai žaisdami su šeima. Su..
€25.00
Be PVM:€20.66
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Šokanti balerina Muzikinis 3D medinis konstruktorius Šokanti balerina
Dėl prieinamumo teiraukitės
Prieinamumas: Dėl prieinamumo teiraukitės
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Šokanti balerina  Sukonstruokite muzikinę dėžutę ir atgaivinkite savo vaikystės prisiminimus! Visos mergaitės svajoja turėti savo slaptą dėžutę, kurioje galima susidėti žiedukus, auskariukus, o gal ir slaptą meilės raštelį? O dar nuostabiau,..
€32.00
Be PVM:€26.45
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Naktinė karuselė Naktinė karuselė - tai „pasidaryk pats“ principu sukurta muzikinė dėžutė. Tikras linksmybių rinkinys su stikliniu kupolu. Dėl ryškių ir mielų spalvų tai yra puiki dovana mergaitėms! Mergaitės galės surinkti konstruktorių i..
€32.00 €24.00
Be PVM:€19.83
Prieinamumas: Išparduota
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Miestas danguje Muzikinis konstruktorius „Miestas danguje“ - tai romantiškas meno kūrinys. Įženkite į slaptą miestą virš debesų, nustebsite, kokia įmantri ir nuostabi yra ši muzikinė dėžutė. Ją turėsite surinkti iš 192..
€32.00
Be PVM:€26.45
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)
Šios svetainės slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti visus slapukus“, kad suteiktumėte geriausią patirtį. Spustelėkite Sutinku, kad galėtumėte toliau naudotis parduotuve.