Meniu
Krepšelis

Jūsų malonioms kūrybinėms akimirkoms...

Muzikiniai konstruktoriai

Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Surinkite šį įsūdingą muzikinį konstruktorių savo rankomis. Prašome prisisegti saugos diržą, linksmybės tuoj prasidės!   MUZIKINĖS SŪPYNĖS yra kūrybiškas ir linksmas 3D medinis dėlionės rinkinys iš serijos „Magic Amusement Park“. Jo dizain..
€52.00 €43.00
Be PVM:€35.54
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
"Svajonių namas" tai nuostabaus grožio pasidaryk pats miniatiūrinis namas su LED apšvietimu ir muzika. Nuo susitikimo, pažinties iki meilės – norisi įamžinti šį nuostabų nepaprastai gražų procesą.   Namas susideda iš dviejų dalių. Viena pusė tai r..
€45.00 €26.00
Be PVM:€21.49
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
MUZIKINĖ KARUSELĖ – viena iš gražiausių muzikinių 3D konstruktorių iš mūsų kolekcijos. Muzikinė karuselė – primena atrakcionų parkus ir romantiškas linksmybes. Kai pasuksite, karuselė suksis ir gros gražią melodiją. Išskirtinis namų dekoravimas bei tikras i&sc..
€45.00 €36.00
Be PVM:€29.75
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Apžvalgos ratas Šis apžvalgos ratas yra ne tik konstruktorius, bet ir didelė muzikinė dėžutė. Surinktas rinkinys atgyja: keletą kartų pasukite raktą, ir apžvalgos ratas pradės suktis ir groti kerinčią muziką „Around the World 80 Days“.  ..
€42.00 €26.00
Be PVM:€21.49
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
  3D medinis mechaninis konstruktorius Žvaigždėta naktis – tai muzikinis konstruktorius, kuris pagamintas įkvėptas saulės sistemos ir visatos modelio principu. Sukdamasis iliustruoja santykines planetų ir mėnulio padėtis ir judesius. Labai gražus ir rafinuoto dizaino modelis. Orig..
€45.00 €31.90
Be PVM:€26.36
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Pasakiškas medinis moliūgų vežimas, kurį galite sukurti patys. Tai primins romantišką Pelenės istoriją. Išskirtinis dizainas, romantiškos sodrios ir ryškios spalvos, tarsi pasakoje! Muzikinė dėžutė tampa dar svajingesnė. Pasakiškai gražus „pasidaryk..
€36.00 €24.00
Be PVM:€19.83
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Šį muzikinė dėžute išsiskiria išskirtiniu dizainu, sukurta  įkvėpta  Renesanso epochos architektūros. Gražiai išgraviruota šešiakampė muzikinė dėžutė su balerinos figūrėlėmis ir maža niekučių dėžute. Kiekvienoje pusėje yra keli renesansinių lang..
€46.00 €34.90
Be PVM:€28.84
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Šio puikaus konstruktoriaus surinkimas bus įdomi ir naudinga veikla tiek vaikui, tiek suaugusiam. Natūrali medžio tekstūra ir ryškios detalės paverčia ją unikalia dovana ir puikiu pomėgiu bet kokio amžiaus žmonėms. Šis muzikinis konstruktorius įkvėptas 19 amžiaus m..
€42.00 €26.00
Be PVM:€21.49
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Ar kada svajojote būti pilotais ? 3D galvosūkis-konstruktorius yra puiki lėktuvo kopija! Surinkus, galutinis rezultatas nudžiugins. Reikės tik pasukti  mechanizmą ir  gros muziką  „Tai mažas pasaulis“.  Kai pradės groti, bokštas taip pat pradės suktis. Mechaniz..
€36.00 €23.00
Be PVM:€19.01
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
KITTĖS ŽVEJYBA - tai muzikinis 3D konstruktorius. Ryškios, sodrios spalvos iškart patrauks Jūsų akį. Įsigijus šį 3D medinį galvosūkį galėsite mėgautis ilgomis interaktyviomis valandomis smagiai žaisdami su šeima. Surinkus tereikės pasukti mechanizmą ir išgirsite..
€36.00 €28.00
Be PVM:€23.14
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)
Šios svetainės slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti visus slapukus“, kad suteiktumėte geriausią patirtį. Spustelėkite Sutinku, kad galėtumėte toliau naudotis parduotuve.