Meniu
Krepšelis

Jūsų malonioms kūrybinėms akimirkoms...

Mechaniniai konstruktoriai

Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Surinkite Imperatorių Skorpioną, paleiskite šį mechanizuotą plėšrūną ir jis negailestingai sumedžios visus jūsų priešus mūšio lauke. Kai projektas bus surinktas, išdidžiai demonstruokite jį savo namuose ar biure – tai ne tik žaislas, bet ir meno kūrinys. ..
€78.00 €68.00
Be PVM:€56.20
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Sveiki atvykę į Rolife saulėlydžio karnavalą, kur auksinis saulėlydis ir svajonių atrakcionų parkas susijungia ir sukuria nuostabų vaizdą! Apžvalgos ratas pamažu kyla aukštyn ir su šeima ar draugais galite pažvelgti į pasaulį iš aukščiausio taško, o po ranka yra mi..
€60.00 €48.00
Be PVM:€39.67
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Magic Piano tai dar vienas nuostabus „Mechanical Music Box“ serijos gaminys, sukurtas pagal „Hall of Fame“ koncertinį fortepijoną, su savaime grojančia interpretacija bei elegantiškais savaime grojančiais klavišais, suteikiančiais instrumentui ypatingo pasl..
€52.00 €46.00
Be PVM:€38.02
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Surinkite šį stebuklingą Eifelio bokštą, įjunkite bet kurį iš keturių apšvietimo režimų ir sukurkite romantišką Paryžiaus atmosferą tiesiog savo kambaryje.  PUIKIAI SUKURTAS DIZAINAS: Šis konstruktoriius pilnai atkartoja Eifelio bokšto ikoni&..
€48.00 €39.00
Be PVM:€32.23
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Ar jus žavi muzikinių dėžučių istorija ir grožis? Ar norite sukurti savo išskirtinę paslaptingą muzikos dėžutę? Tuomet jums tikrai patiks „Magic Cello“ – medinis „pasidaryk pats“ rinkinys, leidžiantis sukurti nuostabią violončelės formos muzikos dėžutę su stebukl..
€48.00 €42.00
Be PVM:€34.71
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Surinkite šį įsūdingą muzikinį konstruktorių savo rankomis. Prašome prisisegti saugos diržą, linksmybės tuoj prasidės!   MUZIKINĖS SŪPYNĖS yra kūrybiškas ir linksmas 3D medinis dėlionės rinkinys iš serijos „Magic Amusement Park“. Jo dizain..
€52.00 €43.00
Be PVM:€35.54
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Šis medinis konstruktorius - sieninis laikrodis yra puikus mechanikos ir romantikos derinys. Tai tikras laikrodis, kuris visada rodys tikslų laiką, kai jį surinksite.   Išskirtinio grožio "Romantic note" laikrodis išsiskiria unikaliu stiliumi, apju..
€68.00 €58.00
Be PVM:€47.93
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
3D medinis mechaninis konstruktorius MOTOCIKLAS   Prisukant spyruoklę, šis motociklas gali važiuoti iki 3 metrų ir matosi, kaip juda variklio stūmokliai! Šis konstruktorius suteiks jums įdomių ir linksmų įspūdžių! Smėlio audros, revolverių, kaubojiškų sk..
€52.00 €39.00
Be PVM:€32.23
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Medinis mechaninis konstruktorius GRAMOFONAS (elektrinė versija) Pirmasis pasaulyje visiškai veikiantis 3D galvosūkis-konstruktorius gramofonas. Su juo galėsite groti savo vinilines plokšteles. Jei neturite plokštelių ne bėda, nes rinkinyje yra vinilinė plokštelė  ..
€98.00 €69.00
Be PVM:€57.02
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Medinis konstruktorius švytintis gaublys yra ne tik išskirtinis dekoratyvinis klasikinio stiliaus gaublys, bet ir praktiška naktinė šviesa su šiltu švytėjimu. Konstruktoriaus surinkimas tai puikus būdas smagiai praleisti laiką su šeima ar draugais. ..
€60.00 €43.90
Be PVM:€36.28
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
  Su šiuo unikaliu moksliniu 3D konstruktoriumi sužinoti apie mokslo stebuklus tampa lengva ir smagu. Surinkti šį konstruktorių-galvosūkį – bus puiki ir nepamirštama patirtis visiems! Medinis galvosūkis yra pagamintas iš skirtingų dėlionės dalių, kad bū..
€119.00 €68.00
Be PVM:€56.20
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
  Stebuklingasis laikrodis nėra tik galvosūkis, nes surinkus jis iš tikrųjų veiks! Galėsite stebėti visą mechanizmą ir  jo veikimo principus. Grožis ir mokslas - viskas viename!  Išskirtinio grožio laikrodis 3D konstruktorius-galvosūkis išsiskiria unikaliu..
€56.00 €49.90
Be PVM:€41.24
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
MUZIKINĖ KARUSELĖ – viena iš gražiausių muzikinių 3D konstruktorių iš mūsų kolekcijos. Muzikinė karuselė – primena atrakcionų parkus ir romantiškas linksmybes. Kai pasuksite, karuselė suksis ir gros gražią melodiją. Išskirtinis namų dekoravimas bei tikras i&sc..
€45.00 €38.00
Be PVM:€31.41
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Apžvalgos ratas Šis apžvalgos ratas yra ne tik konstruktorius, bet ir didelė muzikinė dėžutė. Surinktas rinkinys atgyja: keletą kartų pasukite raktą, ir apžvalgos ratas pradės suktis ir groti kerinčią muziką „Around the World 80 Days“.  ..
€42.00 €26.80
Be PVM:€22.15
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
  3D medinis mechaninis konstruktorius Žvaigždėta naktis – tai muzikinis konstruktorius, kuris pagamintas įkvėptas saulės sistemos ir visatos modelio principu. Sukdamasis iliustruoja santykines planetų ir mėnulio padėtis ir judesius. Labai gražus ir rafinuoto dizaino modelis. Orig..
€45.00 €36.80
Be PVM:€30.41
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Šį muzikinė dėžute išsiskiria išskirtiniu dizainu, sukurta  įkvėpta  Renesanso epochos architektūros. Gražiai išgraviruota šešiakampė muzikinė dėžutė su balerinos figūrėlėmis ir maža niekučių dėžute. Kiekvienoje pusėje yra keli renesansinių lang..
€46.00 €38.00
Be PVM:€31.41
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Šio puikaus konstruktoriaus surinkimas bus įdomi ir naudinga veikla tiek vaikui, tiek suaugusiam. Natūrali medžio tekstūra ir ryškios detalės paverčia ją unikalia dovana ir puikiu pomėgiu bet kokio amžiaus žmonėms. Šis muzikinis konstruktorius įkvėptas 19 amžiaus m..
€42.00 €28.00
Be PVM:€23.14
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Lokomotyvas - 3D galvosūkis-dėlionė. Puikiai atspindi senovinio traukinio sandarą ir išvaizdą, kuris yra varomas spyruokliniu varikliu, suprojektuotas su pavaros mechanizmu. Neskubėdami surinkdami detalę po detalės, pamatysite, kaip Jūsų rankose atsiranda nepakartojama transporto priemonė!..
€52.00 €42.00
Be PVM:€34.71
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
3D medinis mechaninis konstruktorius Lobių skrynia   Medinė lobių skrynia, kurią galite susikonstruoti patys. Tai yra „Pasidaryk pats“ konstruktorius, kurį surinkus turėsite mažą paslapčių ar papuošalų dėžutę. Galėsite nustatyti trijų skaitmenų slaptažodį ir saug..
€38.00 €28.90
Be PVM:€23.88
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
  Su šiuo unikaliu moksliniu 3D konstruktoriumi sužinoti apie mokslo stebuklus tampa lengva ir smagu! Čia pilna įmantrių detalių ir mažų triukų.Kiekviena gudrybė sukuria dar kelias ir kurias labai įdomu stebėti ne tik vaikams! Pamatę kaip jis veikia tikrai nustebsite. Judėjimo..
€59.00 €52.00
Be PVM:€42.98
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 25 (2 puslapių)
Šios svetainės slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti visus slapukus“, kad suteiktumėte geriausią patirtį. Spustelėkite Sutinku, kad galėtumėte toliau naudotis parduotuve.