Meniu
Krepšelis

Jūsų malonioms kūrybinėms akimirkoms...

Mechaniniai konstruktoriai

Mechaninis konstruktorius VABALO MODELIS Mechaninis konstruktorius VABALO MODELIS
-28 % Atkeliauja į sandėlį
Prieinamumas: Atkeliauja į sandėlį
Nauja ROKR „pasidaryk pats“ 3D galvosūkių serija „Mechanic Organism“ jau čia! Pristatome naujausią mechaninio vabalo modelį.   Dizaineriai sujungė mechaninius elementus su tikrais gamtoje egzistuojančiais vabalais, kad sukurtų itin tikslų mechanizmą. Atkurdami ..
€78.00 €56.00
Be PVM:€46.28
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Surinkite šį įsūdingą muzikinį konstruktorių savo rankomis. Prašome prisisegti saugos diržą, linksmybės tuoj prasidės!   MUZIKINĖS SŪPYNĖS yra kūrybiškas ir linksmas 3D medinis dėlionės rinkinys iš serijos „Magic Amusement Park“. Jo dizain..
€52.00 €43.00
Be PVM:€35.54
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Šis medinis konstruktorius - sieninis laikrodis yra puikus mechanikos ir romantikos derinys. Tai tikras laikrodis, kuris visada rodys tikslų laiką, kai jį surinksite.   Išskirtinio grožio "Romantic note" laikrodis išsiskiria unikaliu stiliumi, apju..
€68.00 €58.00
Be PVM:€47.93
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
3D medinis mechaninis konstruktorius MOTOCIKLAS   Prisukant spyruoklę, šis motociklas gali važiuoti iki 3 metrų ir matosi, kaip juda variklio stūmokliai! Šis konstruktorius suteiks jums įdomių ir linksmų įspūdžių! Smėlio audros, revolverių, kaubojiškų sk..
€52.00 €39.00
Be PVM:€32.23
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
    Sukurkite savo šokolado fabriką! Tai šauni gamykla, galinti pagaminti skaniausius visų laikų šokoladinius saldainius.     Mes visi mėgstame šokoladinius saldainius. Ar kada nors svajojote turėti savo šokolado fabriką ir pagam..
€68.00 €49.00
Be PVM:€40.50
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Su šiuo unikaliu moksliniu 3D konstruktoriumi sužinoti apie mokslo stebuklus tampa lengva ir smagu! Judėjimo ratas yra pagrįstas žmogaus inžinerija. Nuostabu, kai matai sujungta mokslo ir mechanizmų grožį kartu. Surinkite šį konstruktorių ir pasukite rankenėlę, stebėkite, kaip ka..
€46.00 €26.80
Be PVM:€22.15
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
3D medinis mechaninis konstruktorius  Kamuoliukų trasa Su šiuo unikaliu moksliniu 3D konstruktoriumi sužinoti apie mokslo stebuklus tampa lengva ir smagu! Judėjimo ratas yra pagrįstas žmogaus inžinerija. Nuostabu, kai matai sujungta mokslo ir mechanizmų grožį kartu. Surinkit..
€46.00 €26.80
Be PVM:€22.15
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
3D konstruktorius KALNELIAI - pilnas beprotiškų vingių! Sukurkite savo sudėtingą trasą ir krumpliaračių sistemą. Surinkus konstruktorių tiesiog pasukite rankenėlę ir stebėkite, kaip kamuoliukai rieda žemyn, sukasi vingiais, krenta šlaitais žemyn. Pilnas įmantrių mechanizmų ir mažų t..
€46.00 €26.80
Be PVM:€22.15
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
3D konstruktorius KAMUOLIUKŲ KELIAS - pilnas beprotiškų vingių! Sukurkite savo sudėtingą trasą ir krumpliaračių sistemą. Surinkus konstruktorių tiesiog pasukite rankenėlę ir stebėkite, kaip kamuoliukai rieda žemyn, sukasi vingiais, krenta šlaitais žemyn. Pilnas įmantrių mechani..
€46.00 €26.80
Be PVM:€22.15
Medinis mechaninis konstruktorius GRAMOFONAS (elektrinė versija) Medinis mechaninis konstruktorius GRAMOFONAS (elektrinė versija)
-35 % Atkeliauja į sandėlį
Prieinamumas: Atkeliauja į sandėlį
Medinis mechaninis konstruktorius GRAMOFONAS (elektrinė versija) Pirmasis pasaulyje visiškai veikiantis 3D galvosūkis-konstruktorius gramofonas. Su juo galėsite groti savo vinilines plokšteles. Jei neturite plokštelių ne bėda, nes rinkinyje yra vinilinė plokštelė  ..
€98.00 €64.00
Be PVM:€52.89
3D Medinis konstruktorius Švytintis gaublys 3D Medinis konstruktorius Švytintis gaublys
-27 % Atkeliauja į sandėlį
Prieinamumas: Atkeliauja į sandėlį
Medinis konstruktorius švytintis gaublys yra ne tik išskirtinis dekoratyvinis klasikinio stiliaus gaublys, bet ir praktiška naktinė šviesa su šiltu švytėjimu. Konstruktoriaus surinkimas tai puikus būdas smagiai praleisti laiką su šeima ar draugais. ..
€60.00 €43.90
Be PVM:€36.28
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
  Su šiuo unikaliu moksliniu 3D konstruktoriumi sužinoti apie mokslo stebuklus tampa lengva ir smagu. Surinkti šį konstruktorių-galvosūkį – bus puiki ir nepamirštama patirtis visiems! Medinis galvosūkis yra pagamintas iš skirtingų dėlionės dalių, kad bū..
€119.00 €62.90
Be PVM:€51.98
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
  Stebuklingasis laikrodis nėra tik galvosūkis, nes surinkus jis iš tikrųjų veiks! Galėsite stebėti visą mechanizmą ir  jo veikimo principus. Grožis ir mokslas - viskas viename!  Išskirtinio grožio laikrodis 3D konstruktorius-galvosūkis išsiskiria unikaliu..
€52.00 €41.80
Be PVM:€34.55
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
3D medinis mechaninis konstruktorius  KALENDORIUS   Šis išskirtinis 3D galvosūkis-konstruktorius sujungia  mechanizmus, meną, laiką ir antikvarinę estetiką į vieną!  Nuostabus konstruktorius – realaus laiko indikatorius! Gražiai suprojektuotas &nb..
€48.00 €32.80
Be PVM:€27.11
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
MUZIKINĖ KARUSELĖ – viena iš gražiausių muzikinių 3D konstruktorių iš mūsų kolekcijos. Muzikinė karuselė – primena atrakcionų parkus ir romantiškas linksmybes. Kai pasuksite, karuselė suksis ir gros gražią melodiją. Išskirtinis namų dekoravimas bei tikras i&sc..
€45.00 €36.00
Be PVM:€29.75
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Muzikinis 3D medinis konstruktorius Apžvalgos ratas Šis apžvalgos ratas yra ne tik konstruktorius, bet ir didelė muzikinė dėžutė. Surinktas rinkinys atgyja: keletą kartų pasukite raktą, ir apžvalgos ratas pradės suktis ir groti kerinčią muziką „Around the World 80 Days“.  ..
€42.00 €24.80
Be PVM:€20.50
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
  3D medinis mechaninis konstruktorius Žvaigždėta naktis – tai muzikinis konstruktorius, kuris pagamintas įkvėptas saulės sistemos ir visatos modelio principu. Sukdamasis iliustruoja santykines planetų ir mėnulio padėtis ir judesius. Labai gražus ir rafinuoto dizaino modelis. Orig..
€45.00 €27.80
Be PVM:€22.98
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Šį muzikinė dėžute išsiskiria išskirtiniu dizainu, sukurta  įkvėpta  Renesanso epochos architektūros. Gražiai išgraviruota šešiakampė muzikinė dėžutė su balerinos figūrėlėmis ir maža niekučių dėžute. Kiekvienoje pusėje yra keli renesansinių lang..
€46.00 €28.00
Be PVM:€23.14
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Šio puikaus konstruktoriaus surinkimas bus įdomi ir naudinga veikla tiek vaikui, tiek suaugusiam. Natūrali medžio tekstūra ir ryškios detalės paverčia ją unikalia dovana ir puikiu pomėgiu bet kokio amžiaus žmonėms. Šis muzikinis konstruktorius įkvėptas 19 amžiaus m..
€42.00 €26.00
Be PVM:€21.49
Prieinamumas: ✓ Yra sandėlyje
Ar kada svajojote būti pilotais ? 3D galvosūkis-konstruktorius yra puiki lėktuvo kopija! Surinkus, galutinis rezultatas nudžiugins. Reikės tik pasukti  mechanizmą ir  gros muziką  „Tai mažas pasaulis“.  Kai pradės groti, bokštas taip pat pradės suktis. Mechaniz..
€36.00 €23.00
Be PVM:€19.01
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 29 (2 puslapių)
Šios svetainės slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti visus slapukus“, kad suteiktumėte geriausią patirtį. Spustelėkite Sutinku, kad galėtumėte toliau naudotis parduotuve.