Meniu
Krepšelis

Jūsų malonioms kūrybinėms akimirkoms...

Apie mus

Robogift.lt – elektroninė parduotuvė, siūlanti išskirtines prekes patraukliomis kainomis. Siūlome platų 3D medinių konstruktorių asortimentą. Didelę įvairaus sudėtingumo schemų įvairovę ir neribotas kūrybines galimybes. Konstruktoriai pasižymi išskirtine kokybę ir ilgaamžiškumu. Pagaminta iš aplinkai nekenksmingos medžiagos – medžio. Galite išsirinkti bet kokio sudėtingumo konstruktorių, kurį mielai surinks vaikai, paaugliai ir suaugusieji. Visos mūsų konstruktorių dalys yra preciziškai tiksliai išpjautos lazeriu ir paruoštos surinkimui. Visas detales reikia surinkti „Pasidaryk pats“ principu. Prie kiekvieno konstruktoriaus pridedamos išsamios instrukcijos su paveikslėliais. Tai inovatyvūs, edukaciniai, erdviniai, intelektualūs konstruktoriai visai šeimai!


Taip, pat siūlome platų žurnalų ir iškarpų asortimentą skirta siuvimui. Esame Burda iškarpų siuvimui rinkos lyderis, siūlantis daugybę išskirtinių modelių visiems sezonams. Pas mus rasite moteriškų, vyriškų bei įvairaus amžiaus vaikiškų bei kūdikiams modelių. Platus asortimentas: pradedant nuo lengvų vasariškų sijonų, suknelių iki paltų, švarkų ar striukių. Iškarpas siūlome įvairių dydžių: nuo įprastų 34 iki plius 60 dydžio, taip pat rasite modelių žemaūgėms bei aukštaūgėms. Vienas modelis pateikiamas su keliomis skirtingomis pasirinkto modelio variacijomis.  Mėgaukitės lengvu siuvimu!


Visuomet stengiamės ir ieškome naujų prekių, siekiame būti konkurencingi ir naudingi savo klientui!

Šios svetainės slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti visus slapukus“, kad suteiktumėte geriausią patirtį. Spustelėkite Sutinku, kad galėtumėte toliau naudotis parduotuve.